71 рік тому завершилося найбільше в історії світової цивілізації воєнне протистояння, на трагічних рахунках якого загублені життя десятків мільйонів людей, сотні мільйонів скалічених доль, тисячі зруйнованих вщент населених пунктів.
Народи світу подолали нацистів та їхніх союзників. Під час Другої світової війни рятівними для людства стали співпраця, послідовні та скоординовані дії сил Антигітлерівської коаліції. Український народ зробив вагомий, неоціненний внесок у спільну перемогу. Майже у кожній українській родині від старших до молодших передається пам’ять про героїв і мучеників, які віддали життя у тій війні. День пам’яті жертв фашизму - це день, коли вшановуються десятки мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни.
11 вересня - це день поминання полеглих у боях солдатів, а ще більше - мирних людей різних національностей, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб, голоду та катувань на окупованій території.
12-13 вересня у нашій школі пройшли заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму.
12 вересня для учнів 5-11 класів було проведено лінійку «В День пам’яті жертв фашизму». Учні віддали шану загиблим у період війни хвилиною мовчання.
13 вересня відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим у ІІ світовій війні.
Для учнів 1-4 класів було підготовлено повідомлення на тему "«Найбільше в історії світової цивілізації воєнне протистояння. Головні факти». Дітям було дуже цікаво дізнатися якими шляхами пройшов український народ та усьому світу, якій вів боротьбу за свою свободу, проти фашизму, які наслідки мала ІІ світова війна.
Для учнів 5-11 класів будо проведено захід, на якому було розкрито актуалізацію загрози фашизму у XXI столітті.
|